Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

STRONA DYSTRYBUTORA

Dla każdej agencji dokonującej rejestracji w naszym systemie przygotowaliśmy wyjątkowe narzędzie – spersonalizowaną stronę porceline. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z jej najważniejszymi atrybutami, które przyczynią się do oszczędności czasu oraz poprawy komfortu Twojej pracy. Dzięki naszej stronie porceline.pl wszyscy Twoi potencjalni Klienci znajdą pełną i zawsze aktualną ofertę ceramiki reklamowej oraz dane kontaktowe wyłącznie Twojej agencji.

img_preview
Najedź kursorem na miniaturkę zdjęcia
aby zobaczyć powiększenie

  

Wybór odpowiedniego loginu

Podczas rejestracji na naszej stronie internetowej proszę zwróć szczególną uwagę na wybór odpowiedniego loginu, najlepiej aby była to skrócona nazwa Twojej agencji. Jest to o tyle ważne ponieważ właśnie słowo będące loginem utworzy pierwszy człon Twojego przyszłego adresu internetowego. Jeśli zatem jako login wybrałeś wyraz „przyklad" pełny adres internetowy będzie wyglądał następująco: www.przyklad.porceline.pl. Oczywiście jeśli później będziesz chciał zmienić login, a co za tym idzie adres Twojej strony zmiana ta zajmie Ci niecałą minutę.

kreska

img_preview
Najedź kursorem na miniaturkę zdjęcia
aby zobaczyć powiększenie
  

Zawsze aktualna oferta na Twojej stronie

Twoja spersonalizowana strona porceline.pl będzie działać w 5 wersjach językowych: polskim, angielskim, niemieckim francuskim i włoskim. W Twoje ręce oddamy również nasz rozwijany od wielu lat system informatyczny, który jest gwarancją zawsze aktualnych stanów magazynowych wraz z terminami wszystkich zaplanowanych dostaw.

Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mieć pewność, że Twoim Klientom zaprezentowana zostanie tylko i wyłącznie aktualna oferta ceramiki reklamowej. Już nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić o aktualizację strony internetowej. Nasi eksperci zrobią to za Ciebie! Jest to o tyle ważne, że posiadamy ponad 140 wzorów kubków, filiżanek, szklanek i kufli a stany magazynowe wynoszą ok 3,5 miliona sztuk.

kreska

img_preview
Najedź kursorem na miniaturkę zdjęcia
aby zobaczyć powiększenie
  

Kalkulator ofert na ceramikę reklamową

Szczególnie dumni jesteśmy z naszego kalkulatora ofert. Zapewnia on możliwość błyskawicznej kalkulacji cen zarówno przez Ciebie jak i przez Twoich Klientów końcowych. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię model, ilość sztuk oraz liczbę kolorów, z których składa się projekt, który chcesz nadrukować, a w mgnieniu oka otrzymasz cenę zakupu z uwzględnieniem Twojego rabatu agencyjnego. Ponadto nasz system umożliwi Ci dodanie do takiej kalkulacji indywidualnego narzutu i wygenerowanie linku lub pliku pdf z ofertą dla Twojego Klienta ostatecznego.

Chcemy wyraźnie podkreślić, iż cały proces kalkulacji jest w pełni zautomatyzowany. Rozwiązanie to gwarantuje, iż Twoje oferty będą zawsze wolne od jakichkowliek błędów. Niepodważalną zaletą naszego kalkulatora jest również fakt, iż działa on 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

kreska

img_preview
Najedź kursorem na miniaturkę zdjęcia
aby zobaczyć powiększenie
  

Dodawanie nowych użytkowników i klientów

Ułatwiaj pracę Twoim pracownikom. Załóż im indywidualne konto z zapisanymi danymi kontaktowymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu tworzenie ofert na kubki i filiżanki z nadrukiem będzie jeszcze prostsze i szybsze.

Z kalkulatora na Twojej spersonalizowanej stronie porceline.pl mogą również korzystać Klienci końcowi. Wystarczy, że nadasz im odpowiedni login i hasło oraz wpiszesz swój narzut. Od tej chwili wszystkie widoczne dla takich użytkowników ceny będą już zawierały Twoją marżę.

kreska

img_preview  
Najedź kursorem na miniaturkę zdjęcia
aby zobaczyć powiększenie
  

Wersja mobilna

To nie koniec dobrych wiadomości. Twoja spersonalizowana strona porceline.pl jest również dostępna w wygodnej wersji mobilnej. Teraz możesz dokonywać kalkulacji na ceramikę reklamową nawet będąc na bezpośrednim spotkaniu z Twoim klientem. Cały proces kalkulacji zajmie Ci kilka minut, wystarczy tylko smartfon lub tablet z dostępem do internetu. Do Twojej decyzji pozostawiamy, jakie ceny chcesz kalkulować. W zależności od użytego loginu i hasła mogą to być sugerowane ceny katalogowe, ceny z rabatem agencyjnym lub od razu ceny dla klienta ostatecznego z Twoim narzutem. Informacje o wszystkich loginach i hasłach znajdziesz po zalogowaniu się w „Twoim profilu” w zakładce „Twoja strona www”.

kreska

img_preview
Najedź kursorem na miniaturkę zdjęcia
aby zobaczyć powiększenie
  

Personalizacja wyglądu Twojej strony

Założyłeś już konto ale nie podoba Ci się wygląd Twojej strony? Nic nie stoi na przeszkodzie abyś jeszcze bardziej dostosował ją do swoich potrzeb: dodał logo Twojej agencji, zaprojektował swój własny baner na stronę główną czy zmienił kolorystykę witryny.

Chyba nie musimy dodawać, że wszystkie te usprawnienia będziesz miał całkowicie za darmo?! Wszystkie koszty funkcjonowania Twojej strony porceline.pl pokryje Firma Maxim. Ponadto dołożyliśmy wszelkich starań aby, pomimo ogromnych możliwości strony porceline.pl, jej obsługa była maksymalnie intuicyjna. Jeśli jednak natrafiłeś na jakiekolwiek problemy z przyjemnością pomożemy Ci je rozwiązać. Z chęcią wysłuchamy również Twoich propozycji zmian. Jeśli dostrzegasz elementy, które możemy poprawić prosimy o kontakt z naszym działem marketingu.