Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

NEW BONE CHINA

b7bc1f07242a29102c934299626473f9

Kubki i filiżanki wykonane z New Bone China cechują się wysoką jakością wykonania oraz ekskluzywnym charakterem. Dlatego produkty te skierowane są do naszych najbardziej wymagających klientów.

Poniżej przedstawione zostały najważniejsze atrybuty produktów wykonanych z New Bone China:

- Kubki i filiżanki wykonane z New Bone China są wyraźnie lżejsze od produktów wykonanych zarówno z porcelany jak i ceramiki.
- Dzięki dużej wytrzymałości New Bone China kubki i filiżanki wykonane z tego materiału bardzo często są produktami cienkościennymi.
- Kubki i filiżanki wykonane z New Bone China posiadają bardzo elegancki, naturalny, kremowo-biały kolor.
- Produkty wykonane z New Bone China charakteryzują się pewnym stopniem przeźroczystości. Ustawiając takie kubki i filiżanki pod światło da się na nich zaobserwować delikatną poświatę.


Trend

img_preview

Paro

img_preview

Decor

img_preview