Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

OPAKOWANIA

Opakowania reklamowe Boxarto By Maxim

- Nasze opakowania są wytrzymałe. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych surowców. W dodatku wszystkie etapy procesu produkcyjnego standardowych opakowań reklamowych (tzn. druk cyfrowy, foliowanie, kaszerowanie, sztancowanie, klejenie i składanie) odbywają się w całości w naszym zakładzie produkcyjnym.
- Jesteśmy elastyczni. Oprócz wielu gotowych projektów opakowań w różnych kształtach i rozmiarach możemy wyprodukować opakowanie zgodnie z projektem lub życzeniami klienta. W dodatku opakowania reklamowe z nadrukiem cyfrowym realizujemy już od 108 sztuk! 
- Cechujemy się szybkością działania. Nasz standardowy tryb realizacji zleceń to 10 dni roboczych. Klientom, którym zależy na czasie oferujemy przyśpieszony 5-dniowy tryb realizacji zleceń tzw. Last Minute. Możliwość zastosowania trybu Last Minute należy każdorazowo skosultować z naszym działem handlowym jest on bowiem zależy od bieżących możliwości produkcyjnych. 

Kaszerowane kartoniki z mikrofali z nadrukiem cyfrowym lub offsetowym

- Możliwy nadruk CMYK (przejścia tonalne, zdjęcia),
- Sztywny, wytrzymały materiał,
- Nadruk full color już od 108 sztuk.

Przykładowe realizacje:

img_preview

  

img_preview

  

img_preview

Kartoniki z mikrofali z nadrukiem sitodrukowym

- Realizacja zleceń już od 24 sztuk,
- nadruk tylko w pełnych kolorach,
- Ekonomiczna metoda nanoszenia nadruków na kartoniki.

Przykładowe realizacje:

img_preview

   img_preview    img_preview