Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2013-03-15

Ciasteczka cenowe - zasmakuj nowych promocji!

MAXIM_2013_baner_ciastko_680x273

Pobierz Ciasteczka Cenowe (PDF) >

NOWOŚCI 2013 już dostępne

Miło nam poinformować, że od tego tygodnia w sprzedaży dostępnych jest już pięć Nowości 2013. Są to kubki: Ergo, Cosmo, Grand, Tomek oraz Latte Magic Matt. Szczegółowe informacje co do dostępnych ilości oraz terminy kolejnych dostaw pozostałych nowych produktów znajdą Państwo w zakładce Nowości 2013 klikając w interesujący Państwa produkt lub wchodząc na zbiorcze zestawienie Stanów Magazynowych.

zobacz wszystkie Nowości 2013 >

14_03_banerek_2

Nowe, większe powierzchnie nadruku na www!

Na stronie www.maxim.com.pl oraz na personalizowanych stronach porceline.pl zaktualizowane zostały powierzchnie nadruków w postaci plików PDF dla wszystkich kubków oraz filiżanek. Większość produktów zyskała większe pola nadruku. Dodatkowo dla Państwa wygody podglądy pól nadruku są teraz dostępne bezpośrednio po wejściu do strefy każdego produktu.

zobacz przykład > 

                

         pole_nadruku_150x150                                   

 

 

 

Nowość! Teraz jeszcze lepszy efekt Magic

Z przyjemnością informujemy, że do naszej oferty wprowadziliśmy kubki Magic Matt. Zastosowanie na zewnątrz kubka matowej powierzchni pozwala na uzyskanie jeszcze lepszego efektu MAGIC - ukrycia nadruku pojawiającego się po wlaniu do kubka gorącego płynu. Kubki Magic Matt dostępne są w dwóch fasonach: Tomek Magic Matt oraz Latte Magic Matt.

Porównanie powłoki Magic oraz Magic Mat

Powłoka Magic Matt tomek_zalewa
Powłoka Magic       

zalew