Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2013-02-18

I i II miejsce dla naszych produktów w konkursie Gifts of The Year 2013

podstrona

Z przyjemnością informujemy, że nasze produkty zostały wyróżnione w ramach corocznych nagród Gifts of The Year. 
Kubek Handy Supreme otrzymał I nagrodę  Gifts of The Year w kategorii "Produkt wzmacniający markę" podczas targów Rema Days w Warszawie. 
W kategorii "Impulse Gifts" podczas targów Rema Days Europe 2013 w Norymberdze kubek Fusion  otrzymał II nagrodę Gifts of The Year.

zobacz kubek Handy Supreme >

zobacz kubek Fusion > 

Nowości 2013

nowości

Nowe zasady kalkulowania ofert

W związku z wprowadzeniem nowej oferty na 2013 rok zmianie uległ cennik oraz sposób kalkulowania cen produktów. Po zalogowaniu na maxim.com.pl w zakładce "Twój Profil" lub w "Materiałach do pobrania" mogą Państwo pobrać aktualny cennik. Dotychczasowa jedna cena produktu obecnie ulega obniżeniu wraz ze zwiększeniem ilości, co pozwala uzyskać lepszą cenę dla większych zamówień.

Informujemy również, że w kalkulatorze udostępniona została nowa opcja, dająca możliwość kalkulowania cen produktów bez nadruku.

             kkkkk   

Kubki Sagaform teraz w ofercie Maxim

Miło nam poinformować, że od połowy lutego br. wyłącznie w naszej ofercie są dostępne najbardziej popularne kubki szwedzkiej marki Sagaform. Tym samym od teraz nie tylko mogą Państwo zamówić bezpośrednio w naszej firmie te produkty, ale również zlecić wykonanie na nich    nadruku.  

Przejdż do oferty >

             sagaform_logo_med  

Katalog PorceLine 2013 może pracować dla Ciebie!

Miło nam poinformować, że na targach Rema Days została zaprezentowana nowa oferta Porceline 2013. Już teraz mogą Państwo zapoznać się z nowymi propozycjami na stronie internetowej. W celu zamówienia katalogu w wersji drukowanej prosimy o kontakt z działem handlowym

Pobierz katalog w wersji PDF >

Zobacz katalog online >

             okladka  

Szósta z rzędu Korona Reklamy dla firmy Maxim

Podczas odbywającej się tegorocznej gali wręczenia nagród dla branży reklamowej w ramach targów RemaDays firma Maxim otrzymała srebrną Koronę Reklamy w kategorii PRODUCENT UPOMINKÓW REKLAMOWYCH. Warto zaznaczyć, że jest to już nasza szósta statuetka w ciągu ostatnich sześciu lat. 
W imieniu całej firmy bardzo dziękujemy za wyróżnienie oraz zaufanie jakim jesteśmy niezmiennie przez Państwa obdarzani.

zobacz wyniki na stronie Rema Days >

        
       IMG_3073_flat