Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2023-09-27

Zestaw „Frosty Glow” zwycięzcą konkursu SUPER GIFT

Niezmiernie miło nam poinformować, że jeden z reprezentantów naszej tegorocznej oferty zimowej - zestaw „Frosty Glow” zajął I miejsce w prestiżowym branżowym konkursie SUPER GIFT, przeprowadzonym podczas targów Festiwal Marketingu 2023.


W głosowaniu wzięło udział ponad 700 zwiedzających, którzy mieli okazję wybierać spośród ponad 100 zgłoszonych upominków.

nagroda zestaw

Magiczny zestaw zimowy „Frosty Glow” składa się z eleganckiego i modnego kubka Glen Supreme, który wyróżnia się luksusową w dotyku czarną satynową powierzchnią na zewnątrz, na którą naniesiono złote zdobienia i błyszczącym wnętrzem w czarnym kolorze oraz nastrojowej świecy Lux barwionej czarnym kolorem wewnątrz i ze złotym zdobieniem na zewnątrz. Wypełniona ekologicznym woskiem sojowym świeca, dzięki rozgrzewającemu aromatowi „Milk&Honey” tworzy niepowtarzalny klimat. Wszystko w dedykowanym, zimowym opakowaniu.

dyplom_zestsaw_www