Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2023-08-23

Zimowe inspiracje 2023

> Materiały do pobrania

Magiczny klimat z Zimowymi Inspiracjami MAXIM

Czy jesteś gotów wprowadzić magię i ciepło świąt do relacji z klientami? 

Magiczny sezon zimowy jako czas obdarowywania upominkami tworzy atmosferę pełną ciepła, radości i troski o innych. To czas, w którym ludzie wyrażają szacunek i wdzięczność poprzez dawanie prezentów, tworząc tym samym więź i wzmacniając relacje między sobą.

 

Zaproponuj klientowi wyjątkowy upominek

Odkryj niezwykłą kolekcję upominków reklamowych z oferty Zimowych Inspiracji MAXIM, które będą doskonałym sposobem na wyrażenie wdzięczności oraz wzmocnienie więzi z partnerami biznesowymi i dodatkowo podkreślą prestiż marki. 

To nie tylko prezenty, to wyraz troski i dedykacji, który zostanie doceniony przez każdego odbiorcę.

przycisk-zainspiruj sie

 

Radosna i pełna ciepła atmosfera Jarmarku Świątecznego

Jarmark Świąteczny to miejsce, w którym marzenia zamieniają się w rzeczywistość, a radość obdarowywania nabiera wyjątkowego znaczenia. Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe modele kubków, które dodadzą blasku i ciepła tym niezwykłym chwilom.

Claus kobaltowy Santa czerwony
Kubek Claus Kubek Santa

przycisk-mohaba

 

Idealnie dopasowany zimowy zestaw

Nasze zimowe zestawy to idealne rozwiązanie jako prezent zarówno dla klientów, jak i dla pracowników. Są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i stylach, a dzięki szerokim możliwościom kastomizacji można je dopasować do unikalnej tożsamości każdej firmy, co sprawia, że stają się wszechstronnym i atrakcyjnym wyborem.

W_008 W_001
Let it Snow Set Frosty Glow Set

przycisk-zestaw

 

przycisk-katalog

 

Materiały do pobrania: