Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2023-06-21

Lawendowa świeca antykomarowa

#STOP komarom!

Letnie wieczory sprzyjają spotkaniom i celebrowaniu różnych okazji. Niestety nawet najlepszy wieczór w ogrodzie czy na tarasie może zepsuć obecność nieproszonych gości - komarów. Jeśli szukasz naturalnego środka odstraszającego komary, wybierz  lawendową świecę reklamową Candlesphere. 

#Walcz z insektami - naturalnie

 Liczne badania pokazują, że komary lgną do ciemnych powierzchni, unikają natomiast sztucznych tworzyw. Ponadto nie lubią one określonych zapachów, m.in. mięty, trawy cytrynowej czy właśnie wspomnianej lawendy. Świece przeciw komarom po zapaleniu wydzielają zapach, olejki eteryczne lub dym. To dezorientuje węch komarów i w rezultacie nie mogą one już znaleźć swojego celu.


#Lawendowe świece reklamowe Candlesphere

W 100% naturalne, w pełni biodegradowalne, wykonane w 95% z wosku sojowego świece Candlesphere zawierają aż 8% olejku lawendowego, którego zapach bardzo dobrze odstrasza komary oraz inne insekty. Ponadto wydzielają one piękny aromat, który umili każdy wieczór.

 

#Szerokie możliwości customizacji

Co ważne, nasze antykomarowe świece o zapachu lawendy możesz customizować w dowolny sposób!
Na wybraną szklaną formę naniesiemy branding Twojego klienta, dzięki czemu będzie on doskonale eksponowany w sezonie letnim.