Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2023-06-20

Świece Candlesphere teraz z pokrywkami.

#Ekologiczny i praktyczny dodatek do świec

Świece Candlesphere posiadają teraz przykrycie, dzięki któremu zawarta w nich esencja zapachowa, zachowuje swoje właściwości jeszcze dłużej.

Dodatkowo pokrywki chronią przed kurzem i zanieczyszczeniami oraz mogą służyć jako podstawka pod świecę, co czyni je estetycznym i praktycznym dodatkiem.

#Drewniana lub korkowa - którą pokrywkę wybierzesz?

Ponieważ wiemy, że klienci cenią różnorodność, przygotowaliśmy dwa rodzaje pokrywek: korkową oraz drewnianą.


Korkowa
Pierwsza, wykonana jest z naturalnego korka, charakteryzuje się dużą trwałością. Posiada kształt grzybka, co pozwala na łatwe i wygodne jej uchwycenie oraz zdejmowanie z pojemnika. Jest łatwa do czyszczenia i może być wielokrotnie używana, co czyni ją ekonomicznym rozwiązaniem. Naturalny korek sprawia, że pokrywka ta może stanowić ciekawy element dekoracyjny, który urozmaici wnętrze.


Drewniana

 Drewniana pokrywka to produkt, który wyróżnia się swoją estetyką i charakterem. Naturalny materiał oraz prosty, minimalistyczny design sprawiają, że pokrywka staje się nie tylko praktycznym narzędziem, ale również elementem dekoracyjnym, który wzbogaca wnętrze. 

Ze względu na mechaniczną produkcję, drewniane pokrywki do świec mogą różnie układać się na szkle, dlatego zostały do nich dołączone elastyczne uszczelki, które umożliwiają regulację pokrywki na świecy. Dzięki temu idealnie dopasowują się do szklanej formy, a świece zachowują zapach jeszcze dłużej.  

 

 

Od teraz drewnianą pokrywkę dodatkowo możemy ozdobić grawerem.

83

#Stawiasz na ekologiczne rozwiązania?

Pokrywki do świec Candlesphere wykonane są z naturalnych materiałów, które są łatwe w utrzymaniu i wielokrotnego użytku, co czyni je przyjaznymi dla środowiska.