Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2023-05-24

Wyjątkowe szkło na wyjątkowe okazje

Materiały do pobrania >

Szukasz wyjątkowego upominku na wyjątkowe okazje? Wybierz nasze szklane Nowości 2023.
Eleganckie szkło zrobi niesamowite wrażenie i jednocześnie doskonale zaprezentuje wartości promowanej marki. Do dyspozycji masz szeroki wybór rodzajów szkła o różnych kształtach, które można wykorzystać zarówno podczas letnich przyjęć, jak i spotkań biznesowych. Połącz wybrane modele w unikalny zestaw i dodatkowo wzmocnij rozpoznawalność brandu.

 

VIRGO
#Oryginalna szklanka z podwójną ścianką

 Szklanka Virgo dzięki specjalnej budowie z podwójnej warstwy szkła nie tylko utrzymuje odpowiednią temperaturę napoju na dłużej, ale także chroni przed poparzeniem. Bez obaw możesz trzymać ją w dłoni nawet wtedy, gdy pijesz gorącą kawę czy herbatę. 

#Zaskakuje niezwykłym efektem

 Model Virgo posiada ergonomiczny kształt, który zapobiega wyślizgnięciu się z dłoni, a dwuścienne szkło daje niesamowity efekt zawieszenia napoju w jego wnętrzu.

#Teraz ulubiona kawa w trzech rozmiarach

 W większym zaserwujesz kremowe latte, a najmniejszy będzie idealny do mocnego i aromatycznego espresso. Dodatkowo każdy posiada duże możliwości zdobień: wybierz oryginalny nadruk lub szlachetny efekt graweru i wyeksponuj wartości promowanego brandu.

Parametry: Poj. 80 / 220 / 300 ml Wys. 62 / 87 / 120 mm Śr. 60 / 81 / 80 mm

przejdź do produktu >


FROST

#Modna szklanka do zimnych napojów

Nowoczesny design oraz cienkościenna budowa naszej szklanej nowości FROST idealnie podkreślą naniesiony na nią branding, a klasyczna forma pozwala dopasować ją do różnego rodzaju wnętrz i okazji. Modny kształt, europejskie pochodzenie oraz duża pojemność sprawiają, że FROST wspaniale sprawdzi się jako dodatek do spotkań towarzyskich i biznesowych, a duże możliwości w zakresie zdobień bardzo dobrze zwrócą uwagę na promowaną markę.

Parametry: Poj. 500 [ml]  Wys. 122 [mm]  Śr. 67 [mm]

przejdź do produktu >

 

ARIA
#Nastrojowy klimat z efektownym kieliszkiem

Elegancki kieliszek ARIA idealnie nadaje się nie tylko do białego wina, ale także do różnego rodzaju wakacyjnych koktajli. Jego europejskie pochodzenie zainteresuje tych, którzy cenią doskonałą jakość, a ciekawy kształt przyciągnie wzrok do naniesionego brandingu. Duża powierzchnia zdobienia daje szerokie możliwości promowania marki.

Parametry: Poj. 420 [ml]  Wys. 240 [mm]  Śr. 61 [mm]

przejdź do produktu >

 

CHIANTI
 #Harmonia i elegancja dla podkreślenia wartości marki

Eleganckie szkło dedykowane do wina czerwonego. Klasyczny kształt produkowanego w Europie kieliszka CHIANTI pozwala na doskonałe odwzorowanie projektu nadruku. Wspaniale prezentuje się z delikatnym zdobieniem, które podkreśli szlachetność trunku oraz zaakcentuje prestiż firmy.


Parametry: Poj. 390 [ml]  Wys. 225 [mm]  Śr. 68 [mm]

przejdź do produktu >

 

MIA
#Uniwersalna funkcjonalność

Subtelna i elegancka, produkowana w Europie karafka MIA stanowi idealne tło dla komunikacji marki Twojego klienta. Duża pojemność sprawia, że dłużej można cieszyć się ulubionym napojem, a dodatkowy korek nadaje unikalnego wyglądu i doskonale chroni zawartość. Szerokie możliwości nadruku pozwalają na wykonanie ciekawych zdobień, które dodatkowo wyróżnią promowany brand.


Parametry: Poj. 1000 [ml] Wys. 250 [mm] Śr. 105 [mm]

przejdź do produktu >

   


 

Pobierz materiały i wyślij do klienta

Szklanka Virgo >    Kieliszki Aria i Chianti >    Szklanka Frost i karafka Mia >