Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2023-04-26

Poznaj nowe stylowe modele Supreme

 

#Stylowa moc brandingu

Szukasz stylowego, a jednocześnie niezwykle funkcjonalnego upominku? Wybierz jedną z ekstremalnie modnych i eleganckich nowości w ofercie MAXIM. Teraz możesz zamówić modele z popularnej linii Supreme w dwóch efektownych odsłonach: Glen oraz Handy Small. 

 


  

#Dla fanów mocnej “małej czarnej”

 Mniejsza i niezwykle stylowa wersja kultowego modelu Handy Supreme, idealnie nadaje się do popularnego espresso. Pomimo małego rozmiaru wygodne, odpowiednio wyprofilowane ucho zapewnia komfort delektowania się napojem. Dzięki Handy Small Supreme wyborne espresso nabierze niezapomnianego smaku…

 

 

#Kolorowe wnętrze dla podkreślenia wyjątkowości brandu

Błyszczące wnętrze w czterech popularnych odcieniach może być doskonałym wzmocnieniem kolorystyki brandu, a czarna satynowa powierzchnia doskonale podkreśli jego moc. Nie znalazłeś wnętrza w kolorze pasującym do Twojego brandu? Biały odcień wnętrza jesteśmy w stanie zabarwić na wybrany kolor Pantone!

 

#W grupie siła!

Rodzina znanych i lubianych modeli Handy ma kolejnego ciekawego reprezentanta. Stwórz wyjątkowy komplet z kilkoma fasonami Handy lub postaw na jeden mocny akcent. Ty wybierasz, który Handy wzmocni rozpoznawalność marki.

 

#Zdobienie, które wyniesie markę ponad inne

Spraw, aby promowany brand stał się jeszcze bardziej efektowny i wybierz dla niego jedno ze spektakularnych zdobień m.in. błyszczący nadruk, który wspaniale będzie się prezentował na matowej powierzchni lub przestrzenny efekt piaskowania.

 

Dane techniczne Handy Small Supreme:

Pojemność:    100 ml
Wysokość:      60  mm
Średnica:       62  mm

 

 


 

 

#Nieskończenie modny z luksusową powierzchnią

Elegancki kubek Glen z luksusową w dotyku czarną satynową powierzchnią Supreme na zewnątrz, przyciąga wzrok jak żaden inny. Jeśli aktualne trendy nie są Ci obce, już wiesz, na jaki model postawić!

 

#Ciemna i jasna strona mocy

Produkt dostępny w dwóch kolorach wnętrza: białym i czarnym. Dodatkowo białe wnętrze możesz zabarwić na dowolnie wybrany, spójny z kolorystyką brandu odcień.

 

#Klasa sama w sobie 

Klasyczny i funkcjonalny kształt ułatwia korzystanie z kubka, a w połączeniu z eleganckim wyglądem sprawia, że każdy łyk staje się unikalnym doznaniem.

 

#Wyrafinowana moc brandingu

Proste, dostojne ścianki modelu Glen Supreme doskonale wyeksponują wartości promowanej marki. Puść wodze wyobraźni i ozdób go przy pomocy oryginalnego nadruku, kolorowego wnętrza lub szlachetnego efektu zdobienia przestrzennego.

 

Dane techniczne Glen Supreme:

 Pojemność:   380 ml
Wysokość:     116 mm
Średnica:       86 mm
Pobierz ulotki noname

 

Pobierz ulotkę Handy Small Supreme >     Pobierz ulotkę Glen Supreme >

 

Pobierz ulotkę łączoną >