Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2023-02-21

Srebro dla naszej świecy GLAMOUR w konkursie SUPER GIFT 2023

Miło nam poinformować, że świeca Glamour marki Candlesphere zajęła II miejsce w swojej kategorii w branżowym konkursie SUPER GIFT, który został przeprowadzony podczas tegorocznych Targów PROMO SHOW. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 100 upominków, dlatego tym bardziej cieszymy się ze zdobytego srebra.

Zjawiskowa i jedyna w swoim rodzaju świeca reklamowa Glamour marki Candlesphere, będącej nowością w ofercie firmy MAXIM posiada niezwykle szerokie możliwości w zakresie wyjątkowego i oryginalnego brandingu. Wypełniona ekologicznym woskiem sojowym oraz wybranym aromatem spośród trzech urzekających linii zapachowych, w połączeniu z ciekawym zdobieniem będzie luksusowym dodatkiem do każdego wnętrza i zarazem idealnym upominkiem reklamowym.

>> Zobacz pełną ofertę świec oraz możliwości ich zdobienia <<

 

dyplom_supergift