Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2022-02-23

Odkryj nową koncepcję katalogu

katalog PL

Jak wskazują badania skuteczny upominek reklamowy powinna cechować użyteczność, bezpieczeństwo i elastyczność dopasowania się do promowanej marki zarówno na poziomie kolorystyki jak i opcji zdobienia. 

Przygotowując ten katalog chcieliśmy aby jeszcze skuteczniej pomagał Ci inspirować klientów poszukujących rozwiązań, które skutecznie promują firmę, brand lub produkt.

W środku znajdziesz modne produkty podzielone na funkcjonalne kategorie, przekrój usług brandingowych oraz praktyczne idee i wskazówki dla Ciebie i Twoich klientów jak stworzyć skuteczny upominek reklamowy.  

 

katalog-2022-zainspiruj-sie

 

W związku z dbałością o środowisko naturalne oraz globalnym problemem z dostępnością papieru, zachęcamy do korzystania z cyfrowych narzędzi marketingowych.

sprawdz