Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2021-04-02

WAŻNE INFORMACJE - Cennik 2021

Maxim Ceramics Sp. z o. o. Sp. k.
Maksymilianowo 40,
64-060 Wolkowo

 

Szanowni Państwo,

 

Branża reklamowa przeżywa bardzo trudny czas. Pandemia Covid 19 odcisnęła na każdym jakiś ślad, stała się impulsem do zmian tak w Państwa otoczeniu, jak i w naszej organizacji, wymuszając przy tym przystosowania się do nowej rzeczywistości. Z końcem minionego roku znacznej podwyżce uległy ceny importu, wprowadzone przez firmy transportowe. Powodów było kilka: brak dostępności kontenerów, anulowane rejsy kontenerowców, wysokie kursy walut. Niespotykane dotąd wzrosty cen utrzymują się i nie wracają do spodziewanych, stabilnych poziomów. Otrzymaliśmy również pierwsze sygnały o podwyżkach produktów od naszych europejskich partnerów.

Dodatkowo, od początku stycznia wzrosła płaca minimalna oraz wprowadzona została energetyczna opłata mocowa. Mając świadomość sytuacji w naszej branży długo wzbranialiśmy się przed podwyżkami. Niestety, ze względu na wymienione okoliczności zostaliśmy zmuszeni do zmiany naszych cen sprzedaży.Z dniem 06 kwietnia 2021. wchodzi w życie nowy cennik naszych produktów i usług. Do tego czasu przygotujemy też zmiany w kalkulatorze na naszej stronie www.maxim.com.pl

Jednocześnie gwarantujemy, że wszystkie kalkulacje przygotowane na podstawie obowiązującego do końca marca 2021 cennika z roku 2020, pozostają w mocy przez 2 tygodnie.

Nowy cenniki obowiązuje od 06 kwietnia 2021. W obecnej sytuacji zakładamy możliwość jego zmiany w ciągu roku. O ewentualnych korektach będziecie Państwo informowani odpowiednio wcześniej.

Firmy transportowe i kurierskie również podwyższają ceny swoich usług, co ma wpływ na wzrost kosztów transportu naszych towarów.

Życząc powodzenia w prowadzeniu interesów, jesteśmy do Waszych usług.

Z życzeniami zdrowia…

 

Tomasz Pawlicki
Dyrektor Operacyjny

Zbigniew Kaczor
Prezes Zarządu

Maciej Poprawski
Dyrektor Handlowy