Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2020-11-30

Katalogi produktowe 2021 z własną okładką

nagłówek zamów katalog

Katalog Porceline by Maxim 2021

Na początku 2021 r. prezentujemy nowy katalog Porceline by Maxim! Tradycyjnie już nasz katalog produktowy utrzymany zostanie w typowo image'owym charakterze z ukierunkowaniem na klienta końcowego. Znajdziecie w nim nowości technologiczne oraz produktowe. Przygotowaliśmy nowe techniki, badając wcześniej potrzeby i preferencje klientów. Cieszymy się, że już niedługo poznacie efekt naszych prac!

Katalogi autorskie z własną okładką

Katalog z autorską okładką wyróżni Was i pozwoli stworzyć indywidualny styl. Katalog przygotowujemy na papierze 135 g, 100 stron, sztywna okładka, klejona. Zachęcamy do zaprojektowania własnej okładki. Przedstawiamy specjalne warunki zakupu katalogów z własną okładką:

  • 100 - 199 szt – 7,00 zł netto szt.
  • 200 - 299 szt – 6,50 zł netto szt.
  • 300 szt > szt  - 6,00 zł netto szt.

Powyższe ceny to ceny netto. Nie uwzględniają kosztów dostawy katalogów.

Przypominamy, że koszty związane z zamówieniem katalogów Porceline by Maxim możecie pokryć ze swojego budżetu marketingowego. Informacje o wysokości dostępnego budżetu możecie otrzymać u opiekunów handlowych lub po zalogowaniu na naszej stronie internetowej w dziale "Twój profil".

Ważne terminy:

- składanie zamówień na katalogi z własną okładką (wraz z dostarczeniem pliku z projektem okładki) do 9.01.2021 

Do pobrania:

--> makieta okładki

wytyczne