Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2020-07-22

Festiwal Marketingu 2020

W dniach 9 - 10 września w warszawskiej hali EXPO XXI odbędzie się FestiwalMarketingu.pl.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska - D11.

Wystawcami targów są firmy z szeroko pojętego rynku reklamy: importerzy i producenci artykułów promocyjnych, drukarnie, producenci POS oraz w specjalnej strefie EVENT MIX – firmy eventowe oraz te z rynku MICE. Event dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarń oraz pracownikom działów marketingu.

Główne wydarzenia towarzyszące to konferencja Marketing Mix oraz EVENT MIX. Co roku grono prelegentów zasilają takie sławy jak Dorota Wellman, Jurek Owsiak, Krzysztof Materna czy Paweł Tkaczyk.

Równolegle z FestiwalMarketingu.pl odbywa się FestiwalDruku.pl

MIEJSCE
FestiwalMarketingu.pl 2020 odbędzie się w 9-10 września 2020 w Warszawie, w EXPO XXI Warszawa, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12.
GODZINY OTWARCIA
Dla Zwiedzających: 10:00 – 17:00
Bezpłatna rejestracja - TUTAJ