Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2020-05-21

Inspiracja miesiąca - maj

Nagłówek maj

 

kwadraty_0000_Fusion

 

FUSION

Wariacja nad formą Fusion 

Klasyczny, cylindryczny korpus z charakterystycznym uchem, sięgającym aż po wnętrze kubka. Niewątpliwą zaletą modelu jest możliwość znakowania na całej powierzchni. Model o pojemności 250 ml jest dopasowany do wysokości ekspresów do kawy. Model na zdjęciu został oznakowany technologią druku bezpośredniego w dwóch kolorach

 

BOSTON

Gwarancja najlepszej kawy Latte 

Szklanka Boston wykonana z grubościennego szkła dla podtrzymania optymalnej temperatury napoju. Dzięki smukłej budowie eksponuje trójwarstwowość kawy Latte. Prezentowany model został oznakowany przy użyciu technologii kalkomanii w jednym kolorze

kwadraty_0001_Boston
kwadraty_0002_max

 

MAX

Maksymalnie uniwersalna

Szklanka Max to model cieszący się ogromnym zainteresowaniem, dzięki swojej uniwersalnej budowie i dużej pojemności (340 ml).

Grubościenne szkło i żłobienia zastosowane w dolnej części szklanki pozwalają na stabilne uchwycenie szklanki. Prezentowany model został oznakowany metodą Sensitive Touch (piaskowania).