Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2020-03-16

Ważne informacje!

Drodzy Klienci, informujemy o działaniach podjętych przez Maxim Ceramics Sp. z o.o. Sp.k, w związku z zagrożeniem wywołanym koronawirusem.

Priorytetem jest bezpieczeństwo Państwa i naszego zespołu. Stosujemy wzmożone środki ostrożności i higieny. Opracowaliśmy zestaw działań, które pozwalają nam zapewniać ciągłość dostaw oraz najwyższy poziom usług.

Utrzymanie produkcji zapewniają również wysokie stany magazynowe, którymi dysponujemy.

Zdajemy sobie sprawę, że dostawy towaru mogą być utrudnione. Dlatego prosimy informować nas o zmianach adresów, czy przesunięciach terminów wysyłek. Ze swojej strony gwarantujemy najwyższą, możliwą elastyczność, dla rozwiązywania takich sytuacji.

Zapewniamy, że na bieżąco monitorujemy oficjalne komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i niezwłocznie podejmujemy stosowne działania.

Życzymy zdrowia i spokoju,

Zespół Porceline by Maxim