Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2020-03-15

Inspiracje miesiąca - marzec

IM_Gusto_Lucas
IM31

 

GUSTO

Prawdziwy amant w rodzinie naszych kubków

Filigranowy korpus o pojemności 250 ml idealnie wpasowuje się pod ekspres do kawy. Ciepłe zabarwienie szkliwa, a zwłaszcza kremowy środek kubka, intensyfikują doznania związane z piciem kawy. Prezentowany model został ozdobiony metodą kalkomanii ceramicznej matowo - błyszczącej w czterech kolorach. 

 

LUCAS LUNCH SET

Praktyczne połącznie pojemnego kubka (350 ml) i ergonomicznego podstawka z miejscem na przekąskę. Subtelne żłobienia poprowadzone wzdłuż ucha zostały stworzone do inspirowania kolorem. Zdjecie prezentuje model z zastosowaniem technologii hydrocoloru i kalkomanii organicznej w pięciu kolorach. 
IM32
IM33

 

LUCAS COFFEE SET / LUCAS LUNCH SET

Lucas Lunch Set (350 ml) i Lucas Coffe Set (200 ml) tworzą idealny zestaw domowy i biurowy. Ważną zaletą rodziny Lucas jest zastosowanie tego samego spodka dla dwóch pojemności kubków. To rozwiązanie zwiększa ergonomię przechowywania. Na prezentowanym zestawie zastosowano metody kalkomanii ceramicznej w jednym kolorze, personalizacji oraz hydrocolor na uchu Lucas Coffee Set.