Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2020-01-10

Katalog Porceline by Maxim 2020

grafika 2a

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że nowy katalog ceramiki reklamowej Porceline by Maxim na 2020 rok jest już dostępny. Jak zwykle nasze katalogi dostępne są w dwóch wersjach:

Wersja 1 w językach polskim oraz angielskim

Wersja 2 w językach niemieckim oraz francuskim

Każdej agencji reklamowej, która jest naszym klientem, w zależności od wypracowanego obrotu przysługuje od 3 do nawet 50 bezpłatnych katalogów. Oczywiście istnieje możliwość dokupienia kolejnych egzemplarzy (koszty dodatkowych katalogów mogą zostać pokryte z budżetu marketingowego). W celu zamówienia swoich katalogów Porceline by Maxim skontaktuj się z Twoim opiekunem handlowym.

Tradycyjnie już nasz katalog produktowy utrzymany jest w typowo image'owym charakterze z ukierunkowaniem na klienta końcowego. Można w nim znaleźć nowości technologiczne oraz produktowe, które przygotowaliśmy, badając wcześniej potrzeby i preferencje klientów.