Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2019-11-21

Katalogi produktowe 2020 z własną okładką

Katalog Porceline by Maxim 2020

W styczniu 2020 r. prezentujemy nowy katalog Porceline by Maxim! Tradycyjnie już nasz katalog produktowy utrzymany zostanie w typowo image'owym charakterze z ukierunkowaniem na klienta końcowego. Znajdziecie w nim nowości technologiczne oraz produktowe. Przygotowaliśmy nowe techniki, badając wcześniej potrzeby i preferencje klientów. Cieszymy się, że już niedługo poznacie efekt naszych prac!

Katalogi autorskie z własną okładką

Katalog z autorską okładką wyróżni Was i pozwoli stworzyć indywidualny styl. Katalog przygotowujemy na papierze 135 g, 100 stron, sztywna okładka, klejona. Zachęcamy do zaprojektowania własnej okładki. Przedstawiamy specjalne warunki zakupu katalogów z własną okładką:

  • 100 - 200 szt.: 7,00 zł netto
  • powyżej 200 szt.: 6,00 zł netto

Powyższe ceny to ceny netto. Nie uwzględniają kosztów dostawy katalogów.

Przypominamy, że koszty związane z zamówieniem katalogów Porceline by Maxim możecie pokryć ze swojego budżetu marketingowego. Informacje o wysokości dostępnego budżetu możecie otrzymać u opiekunów handlowych lub po zalogowaniu na naszej stronie internetowej w dziale "Twój profil".

Ważne terminy:

- składanie zamówień na katalogi z własną okładką (wraz z dostarczeniem pliku z projektem okładki) do 30 listopada 2019

 

Odbiór gotowych katalogów przewidujemy pod koniec stycznia 2020 roku. 

formularz   
wytyczne