Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2019-05-27

Porceline by Maxim marką Pozytywnie Promocyjną

Z początkiem 2019 roku na rynku reklamowym pojawiła się całkowicie nowa inicjatywa o nazwie Pozytywnie Promocyjni. Jak tłumaczy założyciel projektu Tomasz Przewoźnik w wywiadzie dla OOH Magazine, koncept Pozytywnie Promocyjni ma zrzeszać czołowych polskich dostawców i wiodące agencje reklamowe, by ułatwić marketerom dostęp do wysokiej jakości produktów reklamowych.

grafa

Zadaniem Pozytywnych Producentów jest dbanie o różnorodność oferty zachowując przy tym oryginalność wzornictwa i ponadprzeciętną jakość swoich produktów. Pozytywne Agencje zrzeszone w projekcie pomogą z dopasowaniem produktów pod specyfikę firmy i skoordynują realizację zamówień.

Platforma Pozytywnie Promocyjni wyciąga pomocną dłoń do marketerów, poprzez udostepnienie intuicyjnej platformy B2B dostępnej na stronie www.pozytywniepromocyjni.pl oraz obszernego katalogu produktów. Dzięki takim rozwiązaniom marketerzy mają możliwość zapoznać się z ofertą czołowych producentów na rynku reklamowym, korzystając z jednego katalogu lub przeglądając jedną stronę internetową. Wszystko zaprezentowane w jasny i czytelny sposób, skonstruowane tak, by umożliwić swobodną pracę i ograniczyć czas spędzony na przeglądaniu wielu katalogów i stron internetowych. Platforma umożliwia także bezpośrednie dotarcie do agencji reklamowych, specjalizujących się w pozytywnych projektach.

Jesteśmy członkiem projektu od czasu jego powstania i gorąco wspieramy tę inicjatywę. Utożsamiamy się z pozytywnym i kreatywnym podejściem do promocji. Wierzymy, że dzięki prostym narzędziom i jasnej komunikacji, dostęp do wysokiej jakości upominków reklamowych będzie jeszcze łatwiejszy.