Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2019-03-26

Podpisz petycję PIAP

piap

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrzeszająca ponad 170 przedsiębiorstw z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy rozpoczęła zbiórkę petycji w sprawie poparcia akcji - podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazywanie prezentów o małej wartości osobom trzecim oraz doprecyzowanie tych kwot jako wartości netto!

 

Temat podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazanie prezentów osobom trzecim od lat jest jednym z najważniejszych postulatów branży reklamowej. Przedsiębiorco nie zwlekaj, włącz się do akcji - Upominek za 10 zł marketingu nie zbuduje!

Wzór petycji TUTAJ

Podpisaną petycję (skan) prosimy odesłać na maila marlena.kaczmarek@maxim.com.pl - zebrane petycje przekażemy do PIAP

 

W imieniu własnym oraz PIAP serdecznie dziękujemy za Państwa wsparcie i aktywny udział w akcji!