Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2018-10-31

Zaproszenie na targi PSI 2019

W dniach 8 – 10 stycznia 2019 r. odbędzie się kolejna edycja targów PSI, na której i tym razem nie zabraknie naszej firmy.

  • odbierz bezpłatne zaproszenie

  • umów się na spotkanie

  • o targach PSI 2019

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko 10M61 podczas targów PSI – największego, europejskiego spotkania dla specjalistów z branży upominków reklamowych, które odbędzie się w Düsseldorfie w dniach 08 - 10.01.2019 r.

Podczas targów zaprezentujemy nowości produktowe, będzie to także doskonała okazja do zapoznania się z naszymi technologiami zdobienia ceramiki reklamowej. Targi PSI 2019 to również możliwość bezpośredniego spotkania z naszymi przedstawicielami, którzy na co dzień Państwa obsługują.

Wszyscy, którzy wybierają się na targi PSI i chcą odwiedzić nasze stoisko mają możliwość pobrania bezpłatnego zaproszenia – do pobrania TUTAJ 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pobyt na targach jest mocno angażujący czasowo. Jeśli chcesz umówić się z nami na spotkanie w konkretny dzień i o konkretnej godzinie, to prosimy o wypełnienie  formularza kontaktowego. Pozwoli to na oszczędzenie Waszego cennego czasu, a nam na lepsze przygotowanie się do rozmowy.

Do zobaczenia na targach!

 ------------------------------------------------------

O PSI

Na PSI, Czołowych Europejskich Targach Artykułów Reklamowych, profesjonaliści z branży artykułów reklamowych, będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży. Do tego dochodzą pokazy specjalne, powierzchnie promocyjne, tematy takie, jak lokowanie reklam, techniki druku i uszlachetniania oraz wynalazki i przeprowadzanie innowacji. W roku 2018 na PSI zaprezentowało się 925 wystawców z 37 krajów, w wydarzeniu uczestniczyło 17.342 odwiedzających. W 2019 r. targi PSI odbędą się od 8 do 10 stycznia równocześnie wraz z targami PromoTex Expo oraz Viscom w Düsseldorfie. Wspólnie stworzą oni jedyny w swoim rodzaju europejski przegląd świata reklamy i sprzedaży.