Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2018-09-20

XXV Bieg Olimpijski w Racocie

15 września w Racocie odbył się 25 jubileuszowy Bieg Olimpijski. Tegoroczny bieg był wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy odbył się pod patronatem naszej słynnej lekkoatletki Ireny Szewińskiej. Jak co roku do Racotu zjechały sławy polskiej lekkoatletyki m. in Anita Włodarczyk, Andrzej Głyda, Andrzej Wróbel. Gościem specjalnym był mąż patronki biegu Janusz Szewiński. W tym roku na stadion hippiczny przybyło przeszło 2000 sympatyków sportu.

Mieliśmy okazję dołożyć małą cegiełkę do tego znakomitego wydarzania – wyprodukowaliśmy przeszło 1000 kubków z logotypem biegu i wizerunkiem Ireny Szewińskiej, które były rozdawane Uczestnikom biegu.

irki2