Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2018-08-27

MAXIM z certyfikatem SMETA

smeta

Świadomi rosnącego znaczenia społecznej odpowiedzialności biznesu, w 2018 r. przystąpiliśmy do organizacji SEDEX. W dniach 9-10 kwietnia 2018 r. w firmie MAXIM został przeprowadzony audyt etyczny SMETA 4 filary v. 6.0. Bylismy audytowani w kluczowych obszarach, takich jak standardy pracy, BHP, praktyki środowiskowe i biznesowe. Audyt zakończył się wynikiem pozytywnym. Audyt SMETA (SEDEX Members Ethical Trade Audits – audyty etycznego handlu dla członków SEDEX) to powszechnie stosowana metodologia audytu i format sprawozdania, będący kompilacją najlepszych praktyk w dziedzinie audytu etyki w handlu.

Audyt SMETA opracowany został przez SEDEX (Supplier Ethical Data Exchange). Jest to organizacja non-profit, której członkowie skupiają się na wspieraniu etycznych praktyk biznesowych w łańcuchu dostaw. SEDEX oferuje internetową bazę danych umożliwiającą członkom przechowywanie i udostępnianie informacji w kluczowych obszarach funkcjonowania firmy.

Certyfikowani członkowie SEDEX mogą pozyskać informacje o naszej firmie logując się na stronie:

http://sedexadvance.sedexonline.com

a następnie w okno wyszukiwania wpisać nasz numer referencyjny ZC403604653

Zobacz certyfikat