Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2018-05-25

Obowiązek informacyjny na podstawie artykułu 13 RODO

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:


1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAXIM Ceramics Sp. z o. o. Sp. k. Maksymilianowo 40, 64-060 Wolkowo. Państwa dane posiadamy z bieżących kontaktów handlowych i rejestracji ze strony www.maxim.com.pl , spotkań biznesowych i targowych, a także z indywidualnych akcji telemarketingowych i mailingowych.

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z platformy internetowej www.maxim.com.pl oraz realizacji zamówień na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. tj. przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora.

3) Pani/Pana dane osobowe Uczestnika mogą być przekazywane, na podstawie umów powierzenia, podmiotom świadczącym na rzecz administratora usługi outsourcingu: oprogramowania informatycznego, prawnego lub podatkowego;

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody.

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych.
Z tych praw można skorzystać poprzez:
- kontakt e-mailowy pod adresem: administrator@maxim.com.pl
- kontakt pisemny, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: MAXIM Ceramics Sp. z o. o. Sp. k. Maksymilianowo 40, 64-060 Wolkowo.

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością korzystania z pełnych funkcjonalności platformy internetowej www.maxim.com.pl oraz realizacji zamówień.

8) kopię danych można uzyskać przekazując takie żądanie na adres administrator@maxim.com.pl

Obowiązek informacyjny na podstawie artykułu 13 RODO