Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2018-04-12

Kubki dla Stowarzyszenia Patrzmy Sercem

W środę, 11 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół im M. Konopnickiej w Kościanie odbyła się XI edycja Konkursu Tańca „Złota Nutka”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół im. M. Konopnickiej z Kościana, Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Niepełnosprawnością Intelektualną „Patrzmy Sercem” oraz Kościański Ośrodek Kultury. Mieliśmy ogromny zaszczyt dostarczyć na tę okazję kubki z pamiątkowym nadrukiem.

Wzrok może być ułomny, patrzymy płytko, oceniamy powierzchownie. Patrząc sercem nie patrzymy na powierzchowność, lecz widzimy człowieka, współistniejącego i prawdziwego - najpiękniejszego, jaki tylko może być. Akceptujemy jego niedociągnięcia, dostrzegamy i doceniamy zalety.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć Stowarzyszenie "Patrzmy Sercem" w organizacji tak pięknego wydarzenia.

Ogromne wyrazy szacunku dla całego grona pedagogicznego Zespołu Szkół Specjalnych nr 5 im. Marii Konopnickiej w Kościanie. Ich codzienna tytaniczna praca sprawa że życie dzieci z upośledzeniem umysłowym staje się lżejsze i łatwiejsze.

Jeżeli jeszcze nie wiecie komu podarować 1% Waszego podatku - zachęcamy do wpłat na Stowarzyszenie "Patrzmy Sercem". Numer KRS Stowarzyszenia 0000300390. Do zobaczenia za rok!!!

img_previewimg_preview
img_previewimg_preview