Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2018-02-13

Nowe przykrywki na kubki termiczne

 

 lock

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom mamy przyjemność zaprezentować nową przykrywkę do kubków COFFEE 2 GO oraz FREEDOM. Przykrywka LOCK wykonana jest z wysokiej jakości polimeru. Specjalnie zaprojektowany, wygodny w użyciu mechanizm pozwala na łatwe otwieranie i zamykanie otworu do picia. Teraz możecie być pewni, że Wasz ulubiony napój już nie wycieknie podczas przechylania kubka.

Poniżej filmik prezentujący szczelność przykrywki LOCK:

2018-02-13 (1)

trend 

Dla tych z Państwa, którzy cenią sobie styl i elegancję, zaprojektowaliśmy przykrywkę z silikonową uszczelką. Przykrywka TREND wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki i dedykowana kubkowi COFFEE 2 GO. Nieszablonowy kształt przykrywki TREND w połączeniu z klasycznym wyglądem kubka COFFEE 2 GO tworzy bardzo oryginalną całość.