Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2017-09-29

Stawiamy kawę na ławę!

okladka strona www stawiamy kawe 

Bez niej trudno wyobrazić sobie nasz dzień. Codziennie wielu z nas pomaga się rozbudzić, daje energię i siłę niezbędną do aktywnego funkcjonowania. Pochodzi z Etiopii, a w Europie pojawiła się w na początku XVII wieku. Początkowo i to w bardzo niewielkich ilościach można było ją spotkać wyłącznie w miastach portowych takich jak: Amsterdam, Londyn czy Hamburg. Koneserzy mówią że  musi być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł, słodka jak miłość. Wiecie już o czym mowa??? Oczywiście to kawa!

 
img_preview

Corocznie 29 września obchodzimy "Międzynarodowy Dzień Kawy". Z tej okazji mamy małą kawową niespodziankę dla naszych Klientów. Przez cały najbliższy tydzień tj. od dziś 29.09 do czwartku 5.10) do każdego zamówienia powyżej 1000 sztuk dowolnego asortymentu z nadrukiem dołączamy elegancki zestaw kawowy. Upominek ten możemy dołączać do przesyłki z zamówieniami lub wysyłamy bezpośrednio do agencji reklamowej.

UWAGA!!!

Na życzenie Klienta grawer na metalowej części filiżanki GRATIS!

img_preview