Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2016-11-18

Zamów katalog Porceline by Maxim 2017

Katalog Porceline by Maxim  już wkrótce!

Jak zwykle na początku roku odbędzie się premiera nowego katalogu Porceline by Maxim! Tradycyjnie już nasz katalog produktowy utrzymany zostanie w typowo image'owym charakterze z ukierunkowaniem na klienta końcowego.

Katalogi autorskie z własną okładką

Jak co roku możecie zamówić katalogi autorskie z własną okładką. W tym roku możecie wybrać jedną z dwóch dostępnych opcji: katalog ze standardową okładką i własnym logotypem lub katalog z okładką całkowicie według własnego projektu.

    Ilość katalogów    
 200 szt.
 400 szt.
 600 szt.
 800 szt.    1 000 szt.
Opcja 1
wersja ze standardową okładką i własnym logotypem.
Cena za 1 szt. 
  
5,00 zł
4,50 zł
4,00 zł
3,50 zł
3,00 zł
Opcja 2
wersja z własną okładką. Cena za 1 szt.
  
6,00 zł 5,50 zł 5,00 zł 4,50 zł 4,00 zł

Powyższe ceny to ceny netto. Nie uwzględniają kosztów dostawy katalogów.

Przypominamy, że koszty związane z zamówieniem katalogów Porceline by Maxim możecie pokryć ze swojego budżetu marketingowego. Informacje o wysokości dostępnego budżetu możecie otrzymać u opiekunów handlowych lub po zalogowaniu na naszej stronie internetowej w dziale "Twój profil".

Zamówienia oraz projekty należy przesłać do 6 grudnia 2016 r. Odbiór gotowych katalogów przewidujemy pod koniec stycznia 2017 roku. Projekt okładki prosimy wgrywać na serwer FTP (dane dostępowe w pliku „Wytyczne techniczne”).

formularz   
wytyczne