Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2015-11-27

Zamów katalog Porceline by Maxim 2016

Nowy katalog Porceline by Maxim już wkrótce!

Już niedługo zaprezentujemy Wam najnowszą edycję katalogu Porceline by Maxim! Tradycyjnie już katalog utrzymany zostanie w typowo image'owym charakterze z ukierunkowaniem na klienta końcowego. Wsłuchując się w Wasze głosy postanowiliśmy utrzymać, zaprezentowaną po raz pierwszy w ostatnim katalogu, specjalną, łatwo dostępną zakładkę objaśniającą wszystkie dostępne techniki nadruków, która ułatwia poruszanie się po katalogu klientom końcowym.

Oczywiście w nowym katalogu nie zabraknie elektryzujących nowości produktowych. Przygotowaliśmy ich aż kilkanaście! Utrzymany zostanie także podział na 4 linie wzornicze.

   25aa4260f1e3354f561d2aa91d4a1953

Katalogi autorskie z własną okładką

Jak co roku możecie zamówić katalogi autorskie z własnym projektem okładki i danymi kontaktowymi swojej agencji reklamowej.

    Ilość katalogów    
 200 szt.
 400 szt.
 600 szt.
 800 szt.    1 000 szt.
   Cena za 1 szt. *   
  5,00 zł
  4,50 zł
  4,00 zł
  3,50 zł
   3,00 zł

* Ceny netto. Nie uwzględniają kosztów dostawy katalogów.

Przypominamy, że koszty związane z zamówieniem katalogów Porceline by Maxim możecie pokryć ze swojego budżetu marketingowego. Informacje o wysokości dostępnego budżetu możecie otrzymać u opiekunów handlowych lub po zalogowaniu na naszej stronie internetowej w dziale "Twój profil".

Zamówienia oraz projekty należy przesłać do 11 grudnia 2015 r. Odbiór gotowych katalogów przewidujemy pod koniec stycznia 2016 roku. Projekt okładki prosimy wgrywać na serwer FTP (dane dostępowe w pliku „Wytyczne techniczne”).

formularz   
wytyczne