Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2015-01-12

Relacja z targów PSI 2015

Targi PSI 2015 już za nami. W tym roku w dużej mierze skupiliśmy się na zaprezentowaniu przykładów wykorzystania nowych technologii jakie wkrótce wprowadzimy do naszej oferty. Wśród gości odwiedzających stoisko Porceline by Maxim szczególną popularnością cieszyły się zwłaszcza kubki reklamowe ozdobione kryształami – Crystal Touch. Nie mniejsze zainteresowanie wzbudzały także produkty barwione Hydroglazurą z efektem CRACK. psi

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć:

img_preview img_preview
img_preview img_preview
img_preview img_preview

 

From 8 to 10 January 2014, we participated in the international fair PSI Düsseldorf - the biggest meeting of the advertising industry in Europe.