Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2014-12-01

Zamów katalog Porceline by Maxim 2015

 

catalogue_2015

Nowy katalog Porceline by Maxim coraz blizej!

Premiera najprawdopodobniej najlepszego katalogu z ceramiką reklamową w tej części Europy nadchodzi coraz większymi krokami! Zgodnie z Waszymi sugestiami nowy katalog będzie cieńszy i o nieco mniejszym formacie. Jednocześnie utrzymany zostanie typowo image'owy charakter i ukierunkowanie na klienta końcowego. To właśnie z myślą o klientach końcowych zaprojektowaliśmy specjalną, łatwo dostępną zakładkę objaśniającą wszystkie dostępne techniki nadruków.

W nowym katalogu 2015 znajdziecie kilka elektryzujących nowości. Utrzymany zostanie także podział na 4 linie wzornicze.

Katalogi autorskie z własną okładką

Oczywiście jak co roku możecie zamówić katalogi autorskie z własnym projektem okładki i danymi kontaktowymi swojej agencji reklamowej.

    Ilość katalogów    
 200 szt.
 400 szt.
 600 szt.
 800 szt.    1 000 szt.
   Cena za 1 szt. *   
  5,00 zł
  4,50 zł
  4,00 zł
  3,50 zł
   3,00 zł

* Ceny netto. Nie uwzględniają kosztów dostawy katalogów.

Przypominamy, że całość lub część kosztów związanych z zamówieniem katalogów Porceline by Maxim możecie pokryć ze swojego budżetu marketingowego. Informacje o wysokości dostępnego budżetu możecie otrzymać u opiekunów handlowych lub po zalogowaniu na naszej stronie internetowej w dziale "Twój profil".

Zamówienia oraz projekty należy przesłać do 12 grudnia 2014 r. Odbiór gotowych katalogów przewidujemy po 26 stycznia 2015 r. Projekt okładki prosimy wgrywać na serwer FTP (dane dostępowe w pliku „Wytyczne techniczne”).

formularz    wytyczne