Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2014-05-30

Opakuj kubek i podaruj upominek reklamowy

duży

          prezent                   Przygotowujesz prezent dla swoich partnerów biznesowych lub pracowników? Chcesz go wręczyć podczas wyjątkowej, uroczystej okazji? Pomyśl, że odpowiednio opakowany prezent cieszy odbiorcę jeszcze bardziej i skorzystaj z jednego z oryginalnych opakowań Porceline by Maxim! Ciekawa forma, szeroka gama kolorystyczna i możliwość nadruku to potencjał do stworzenia czegoś unikalnego, odpowiadającego Twoim wymaganiom i gustom obdarowanych osób.


linia_cienka

 

szufladka  

Eleganckie, śnieżnobiałe opakowanie działające na zasadzie wysuwanej szufladki z idealnie dopasowaną wkładką, która stabilizuje kubek i minimalizuje ryzyko stłuczenia. Duże płaskie powierzchnie umożliwiają naniesienie zapadających w pamięć nadruków.

Przejdź na stronę produktową opakowania P/726Śnieżnobiałe opakowanie o przyciągającym wzrok kształcie z oryginalnym, dobrze leżącym w dłoni tekturowym uchwytem. Możliwość nadruku na każdej ściance.

Przejź na stronę produktową opakowania P/725

  rączka
torebka

 

 

 

 

strzałka_pr

Dwukolorowa torebka dostępna w 5 wersjach kolorystycznych, idealnie nadająca się jako dodatek do upominku rozdawanego na eventach. Przestronne wnętrze oprócz kubka pomieści także materiały marketingowe Twojego Klienta. Możliwość nadruku.

Przejdź na stronę produktową torebki P/727

kolory_tor

 

Opakowanie wykonane z dwuwarstwowej tektury falistej dającej ciekawy efekt estetyczny, dostępne w 6 wersjach kolorystycznych (dostępna również wersja eco), ucho od kubka stanowi jednoczesnie uchwyt dla opakowania.

Przejdź na stronę produktową opakowania P/724

kolory_kart

        strzalka_dół

 

 

 

 

strzałka_lew

pudełko
kwiatek  

eco  

opakowania

Jeśli Twojemu klientowi zależy na podkreśleniu naturalnych cech swojego biznesu - opakuj upominek firmowy w eco pudełko wykonane z niebarwionego naturalnego surowca - mikrofali.

nadruki

Wykorzystaj powierzchnię opakowania, aby nadrukować na nim istotny komunikat i dodać upominkowi indywidualnego charakteru. Nadruki na opakowaniach wykonujemy metodą sitodruku.

 

wiecej

  nadruk