Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2014-03-17

Daj się poznać Klientowi Ostatecznemu i odbierz dodatkowy 1% rabatu!

Szanowni Klienci,
Już w najbliższy poniedziałek (24.03) na naszej stronie internetowej uruchomimy nową zakładkę - „Dystrybutorzy ceramiki reklamowej Porceline by Maxim”. W tym miejscu wszyscy nasi Partnerzy będą mieli okazję zamieścić swoje dane kontaktowe. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie takiego rozwiązania po wsłuchaniu się w wielokrotnie artykułowane oczekiwania potencjalnych Klientów Końcowych zainteresowanych ceramiką reklamową.

Aby zaznaczyć swoją obecność na naszej stronie internetowej wystarczy, że spełnicie następujące warunki:

  • posiadanie na swojej stronie internetowej pełnej oferty Porceline by Maxim,
  • w zakresie ceramiki reklamowej prezentowanie na swojej stronie internetowej wyłącznie oferty Porceline by Maxim,
  • oferta Porceline by Maxim powinna być w łatwy sposób dostępna z Państwa strony startowej.
                   
1%

Informacje te będą w każdym przypadku weryfikowane przez pracowników naszej Firmy. Wszyscy członkowie SMARTclub, którzy w tej chwili spełniają wymienione warunki automatycznie zostaną dodani do naszej strony internetowej. Pozostałe Agencje, które chciałyby być widoczne w zakładce „Nasi Dystrybutorzy” proszone są o kontakt ze swoim opiekunem handlowym. To jednak nie wszystko! Wszyscy nasi Partnerzy, którzy zdecydują się na dołączenie do tego projektu i dostosowanie swojej strony internetowej do powyższych wymogów otrzymają dodatkowo 1% rabatu na wszystkie zamówienia do końca czerwca 2014!

Korzystając z okazji kolejny raz wyraźnie podkreślamy, iż nasza polityka sprzedaży nie uległa zmianie i cały czas współpracujemy wyłącznie z dystrybutorami: agencjami reklamowymi oraz gadżetowymi. Nie obsługujemy Klientów Końcowych.