Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2014-03-12

Usługa FAST track już dostępna

Z dniem dzisiejszym do dyspozycji wszystkich członków SMARTclub oddajemy specjalną ofertę FAST track, która daje możliwość ekspresowej realizacji zamówienia.
Od teraz, w przypadku dopełnienia wszelkich formalności do godziny 10.00 umożliwiamy realizację zamówienia już po 48 godzinach! Po tym czasie gotową ceramikę z nadrukiem wyślemy do Ciebie kurierem rekomendowanym przez naszą Firmę. Oferta ta dotyczy wyłącznie projektów w pełnych kolorach dla wszystkich technologii nadruków z wyłączeniem Sensitive Touch.

FT

Usługa FAST track skierowana jest wyłącznie dla członków SMARTclub. Każdorazowo przed złożeniem takiego zamówienia konieczna jest konsultacja z działem handlowym odnośnie możliwości produkcyjnych. Cena usługi FAST track dostępna jest po zalogowaniu się na naszej stronie internetowej w cenniku nadruków dostępnym w „Twoim profilu”.