Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2011-09-20

Po raz pierwszy w Polsce Nowa Idea Upominków Firmowych

        logo_CZMP   logo_PrzyjacieleSwiata   logo_Maxim   prez

Firma Maxim we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciele Świata organizuje akcję Prezent dla Serca – nową formę upominków firmowych połączoną ze zbiórką pieniędzy na zwiększenie liczby wykonanych operacji i zlikwidowanie dużej kolejki dzieci z najcięższymi wadami serca w Klinice Kardiochirurgii w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
Idea po raz pierwszy w Polsce promuje nową formę upominków firmowych, gdzie firma kupując na Święta upominek dla swoich klientów przeznacza jednocześnie określoną kwotę na szczytny cel, jakim jest pomoc dzieciom z najcięższymi wadami serca w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. W skład zestawów – oprócz ekskluzywnych upominków – wchodzi specjalny kubek lub filiżanka z unikalnym nadrukiem akcji, gdzie oprócz grafiki znajdzie się logo akcji Prezent dla Serca z podpisem „od serca firmy" a pod nim logo firmy – darczyńcy.
Oficjalna premiera akcji miała miejsce w dniach 14 – 15 września w Klubie Mirage w Warszawie, podczas odbywających się tam targów Gifts Exclusive. Oferta jest dostępna od 19 września do połowy grudnia br. na stronie www.prezentdlaserca.pl oraz poprzez dobre agencje reklamowe. Uzbierana kwota zostanie w pełni przekazana Centrum Zdrowia Matki Polki. Firmy – darczyńcy otrzymają pisemne potwierdzenie uczestnictwa w akcji w postaci Certyfikatu „Przyjaciel Świata".
Z myślą o Agencjach reklamowych przygotowaliśmy szereg bezpłatnych materiałów marketingowych, które mają ułatwić naszym partnerom w dotarciu do szerszego grona klientów.

Przejdź do strony www.prezentdlaserca.pl