Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2014-02-19

Relacja z Targów Remadays 2014

Targi Remadays 2014 już za nami. Największe spotkanie branży reklamowej w Polsce odbyło się w dniach 5 – 7 lutego w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Tegoroczną edycję będziemy wspominać bardzo miło. Po raz kolejny zajęliśmy pierwsze miejsce w konkursie Korony Reklamy w kategorii Producent Upominków Reklamowych. Nasza obecność na podium staje się już powoli tradycją. Przypominamy, że to już nasza siódma Korona Reklamy z rzędu.

Z tej okazji chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie jakim nas obdarzacie. Bez Was ten sukces nie byłby możliwy.

300x250_01

Galeria zdjęć

img_preview img_preview img_preview
img_preview img_preview img_preview
img_preview img_preview img_preview
img_preview img_preview img_preview