Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2014-02-02

Noworoczne zmiany w ofercie, cenniku oraz systemie rabatów.

Nowy cennik Porceline by Maxim

Uprzejmie przypominamy, iż 20 stycznia 2014 r. nastąpiła tegoroczna aktualizacja oferty Porceline by Maxim. Do wprowadzonych zmian należą:

  • Aktualizacja cen produktów i nadruków w kalkulatorze. Nowy cennik 2014 jest dostępny po zalogowaniu na naszej stronie internetowej w zakładce „Twój Profil". Ponadto wszelkich informacji o cenniku udzieli Twój opiekun.
  • Nowy sposób kalkulowania cen produktów bez nadruku. Od 20.01 również na takie zamówienia zastosowanie będą miały rabaty agencyjne.

Zmodyfikowany system rabatowania

Od 20.01 obowiązuje również nowy system rabatowania połączony z projektem SMARTclub. Wiadomość o przyznanym poziomie rabatu znajdziecie w swoim profilu po zalogowaniu na naszej stronie internetowej. Wszelkich informacji o nowych rabatach udzielają pracownicy naszego działu obsługi klienta.

          porceline rysunki-08


linia_cienka

UWAGA! 
Ważna informacja dla użytkowników spersonalizowanych stron porceline.pl

W związku ze zmianą systemu rabatowania prosimy wszystkich administratorów kont agencyjnych o aktualizację narzutów dla swoich klientów dostępnych w "Twoim Profilu" w zakładce "Twoi Klienci". 
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z działem marketingu.

linia_cienka

 porceline rysunki-04     

Nowy budżet marketingowy już dostępny!

Już teraz do Waszej dyspozycji oddajemy zaktualizowany budżet marketingowy. Serdecznie zachęcamy do aktywnego wykorzystywania tych środków. Przypominamy, że budżet możecie 
swobodnie wykorzystywać na wzory z nadrukiem, produkty z logo agencji reklamowej oraz katalogi.

Katalog Porceline by Maxim 2014

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że polska premiera najnowszej edycji naszego katalogu Porceline by Maxim będzie miała miejsce 5 lutego na targach RemaDays.

Jeśli jednak już teraz nie możecie się doczekać i chcecie sprawdzić jak prezentują się nasze najnowsze linie wzornicze, na stronie internetowej maxim.com.pl znajdziecie katalog na rok 2014 w wersji flash i pdf

 

linia_cienka

porceline