Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2013-07-09

Nowe ułatwienia w kalkulatorze

System kalkulacji online na www.maxim.com.pl został wzbogacony w ostatnich dniach o kilka ułatwień:

  • w wyniku kalkulacji prezentowane są teraz wyszczególnione pozycje: cena jednostkowa produktu z nadrukiem, cena opakowania, koszty przygotowalni, koszt prototypu oraz łączna wartość kalkulacji,
  • dodana została opcja przygotowania kalkulacji w trybie ponowienia zamówienia,
  • w kategoriach kalkulatora pojawiła się możliwość kalkulowania materiału powierzonego, po wybraniu którego i zaznaczeniu opcji bez nadruku można również obliczyć koszt zakupu samego opakowania jednostkowego.

 

 

kak

Warto przypomnieć, że kalkulator pozwala nie tylko na wykonanie w ciągu zaledwie kilka sekund klasycznej wyceny, ale również automatycznie pokazuje informacje o dostępności towaru, ilości na palecie, jej rodzaju, wadze oraz daje możliwość stworzenia spersonalizowanej oferty z indywidualnym narzutem dla klienta ostatecznego i wysłania jej w formie linku lub pliku pdf przy jednoczesnym zapisaniu w koszyku kalkulacji.

przejdż do kalkulatora >