Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2013-06-04

Nowy cennik od 17 czerwca br.

W związku z najnowszym rozporządzeniem Unii Europejskiej odnośnie zmiany stawek cła antydumpingowego informujemy, że od 17 czerwca 2013 obowiązuje nowy cennik. Obniżone zostały ceny dla przeważającej części naszych produktów. Nieznacznej korekcie uległy również koszty nadruku. Warto zaznaczyć, że decyzja UE będzie obowiązywać przez następne 5 lat. 
Aktualizacja cen w kalkulatorze będzie miała miejsce z niedzieli 16.VI na poniedziałek 17.VI. Od tego momentu nowy cennik będzie można pobrać w "Twoim Profilu" lub w "Materiałach do pobrania" po zalogowaniu na www.maxim.com.pl Nowy cennik można już teraz otrzymać kontaktując się z działem handlowym

Sześć produktów w kolorze błękitu w niespotykanej cenie!

Untitled

Wypatrujesz błękitu nieba?
Mamy dla Ciebie alternatywę... Sześć produktów w kolorze błękitu w niespotykanej cenie 

* cena przed rabatem dla agencji reklamowych!

2,30zl
 

Poznaj czerwcowe Ciasteczka Cenowe >

Nowości 2013

new

Zapytaj nasz dział handlowy o wzory Nowości 2013. Możesz je mieć bezpłatnie! Wykorzystaj Swój budżet promocyjny, który sprawdzisz po zalogowaniu na maxim.com.pl w "Twoim Profilu"

zobacz wszystkie nowości 2013 >

Nowoczesne ucho w trzech odsłonach

8                    ERGO                      
9                 FUSION                     
10                  COSMO                  

  
Ucho nowoczesnego kubka reklamowego musi być wygodne, swoją formą powinno być inspiracją dla nadruku oraz podkreśleniem charakteru marki lub firmy reklamującej się na kubku. Zaskocz Swojego klienta naszymi nowatorskimi produktami zaprojektowanymi przez cenionych projektantów.

Kompletne dane logistyczne teraz dostępne na www

Od maja br. na maxim.com.pl oraz na spersonalizowanych witrynach porceline.pl udostępnione zostały nowe dane logistyczne.
Klikając na ikonkę "i" przy danych logistycznych danego produktu mogą Państwo  sprawdzić m.in. rozmiar kartonów zbiorczych, opakowań jednostkowych oraz ilość towaru na warstwie palety. Dostępne są również wcześniejsze dane informujące o ilości w kartonach oraz na paletach.

 

loo

Zobacz przykładowe dane >


Produkty Maxim z aprobatą niemieckiego Instytutu Fresenius

          listek2         sgs-institut-fresenius-logo

 

Rośnie świadomość konsumencka dotycząca bezpieczeństwa produktów reklamowych, które wchodzą w kontakt z żywnością. Produkty te muszą posiadać badania potwierdzające bezpieczeństwo stosowania z żywnością zgodnie z różnymi przepisami.

Jeśli Twój klient wymaga gwarancji bezpiecznych produktów w kontakcie z żywnością mamy dobrą wiadomość.

Nasze produkty i nadruki uzyskały aprobatę niemieckiego Instytutu Fresenius badającego możliwości dopuszczenia porcelany i ceramiki z nadrukiem do kontaktu z żywnością. Instytut Fresenius zbadał nasze produkty pod wzgledem zawartości kadmu i ołowiu. Testy laboratoryjne wykazały, że wszystkie nasze przebadane produkty spełniają normy Unii Europejskiej EC 1935/2004 oraz bardzo rygorystyczne niemieckie normy LFGB.

Nasz certyfikat oznacza:

  • Zapewnienie zgodności z obowiązującymi wymogami prawnymi i standardami 
  • Zapewnienie dla konsumentów o bezpieczeństwie produktów 
  • Zwiększenie zaufania konsumentów do jakości i bezpieczeństwa oferowanych wyrobów

zobacz certyfikat >