Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

WYDARZENIA


2013-04-11

Produkty Maxim z aprobatą niemieckiego Instytutu Fresenius

          listek2         sgs-institut-fresenius-logo

 

Rośnie świadomość konsumencka dotycząca bezpieczeństwa produktów reklamowych, które wchodzą w kontakt z żywnością. Produkty te muszą posiadać badania potwierdzające bezpieczeństwo stosowania z żywnością zgodnie z różnymi przepisami.

Jeśli Twój klient wymaga gwarancji bezpiecznych produktów w kontakcie z żywnością mamy dobrą wiadomość.

Nasze produkty i nadruki uzyskały aprobatę niemieckiego Instytutu Fresenius badającego możliwości dopuszczenia porcelany i ceramiki z nadrukiem do kontaktu z żywnością. Instytut Fresenius zbadał nasze produkty pod wzgledem zawartości kadmu i ołowiu. Testy laboratoryjne wykazały, że wszystkie nasze przebadane produkty spełniają normy Unii Europejskiej EC 1935/2004 oraz bardzo rygorystyczne niemieckie normy LFGB.

Nasz certyfikat oznacza:

  • Zapewnienie zgodności z obowiązującymi wymogami prawnymi i standardami 
  • Zapewnienie dla konsumentów o bezpieczeństwie produktów 
  • Zwiększenie zaufania konsumentów do jakości i bezpieczeństwa oferowanych wyrobów

zobacz certyfikat >

Nowości 2013

 nowości

zobacz wszystkie nowości 2013 >

MAXIM_2013_baner_ciastko_680x273

Kilkadziesiąt produktów w ilości min. 15 000 sztuk!

W obecnych czasach najbardziej ceniona staje się szybkość realizacji zamówień i związana z tym dostępność towaru. Wyobraź sobie kilkadziesiąt produktów dostępnych w ilości min. 15 000 sztuk, gdzie każde zamówienie na taką ilość może być zrealizowana w ciągu 10 dni roboczych. To nie fikcja. Wykorzystaj przewagę, jaką dają nasze stany magazynowe oraz nowoczesny park maszynowy z mocami produkcyjnymi na poziomie min. 15 000 sztuk na dobę.

   mag

W celu przefiltrowania stanów magazynowych pod kątem dostępności produktów w konkretnych minimalnych ilościach mogą Państwa wykorzystać opcję wyszukiwania zaawansowanego Dostępność min szt. w stanach magazynowych.

zobacz stany magazynowe online >

Nowość! Teraz jeszcze lepszy efekt Magic

Z przyjemnością informujemy, że do naszej oferty wprowadziliśmy kubki Magic Matt. Zastosowanie na zewnątrz kubka matowej powierzchni pozwala na uzyskanie jeszcze lepszego efektu MAGIC - ukrycia nadruku pojawiającego się po wlaniu do kubka gorącego płynu. Kubki Magic Matt dostępne są w dwóch fasonach: Tomek Magic Matt oraz Latte Magic Matt.

Porównanie powłoki Magic oraz Magic Mat

Powłoka Magic Matt tomek_zalewa
Powłoka Magic       

zalew

Kubki Sagaform teraz w ofercie Maxim

Miło nam poinformować, że od połowy lutego br. wyłącznie w naszej ofercie są dostępne najbardziej popularne kubki szwedzkiej marki Sagaform. Tym samym od teraz nie tylko mogą Państwo zamówić bezpośrednio w naszej firmie te produkty, ale również zlecić wykonanie na nich    nadruku.  

Przejdż do oferty >

             sagaform_logo_med  

Cztery wersje Katalogu PorceLine 2013 mogą pracować dla Ciebie!

Najnowszą ofertę 2013 mogą Państwo przedstawić klientowi w czterech opcjach: jako katalog drukowany, online, pdf oraz na Państwa personalizowanej stronie internetowej. W celu zamówienia katalogu w wersji drukowanej prosimy o kontakt z działem handlowym

Pobierz katalog w wersji PDF >

Zobacz katalog online >

             okladka