Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

SZYBKI KONTAKT

Poniżej przedstawiamy nasze 4 działy "pierwszego" kontaktu.
Wystarczy najechać myszką na daną osobę, by ta pokazała swoje oblicze.



Nasz dział handlowy jest natychmiast do Państwa dyspozycji w kwestii ofert i zamówień.

 



Dział marketingu
odpowie na wszystkie pytania dotyczące wykorzystania narzędzi dostępnych dla agencji reklamowych.

 

W przypadku wątpliwości co do sposobu przygotowania projektu nadruku nasi graficy służą Państwu pomocą.

Maciej Poprawski

Dyrektor Działu Handlowego
kom. +48 723 97 61 39
maciej.poprawski@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Joanna Najdora

Specjalista ds. sprzedaży
kom. +48 723 97 61 45
joanna.marciniak@maxim.com.pl
(urlop wychowawczy)
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Justyna Konopka

Kierownik Sprzedaży Krajowej
kom. +48 723 97 61 41
justyna.konopka@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Magdalena Samulska

Specjalista ds. sprzedaży
kom. +48 881 03 75 59
magdalena.samulska@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Przemysław Irzyk

Kierownik Sprzedaży Zagranicznej
kom. +48 723 97 61 40
przemyslaw.irzyk@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Magdalena Robakowska

Specjalista ds. sprzedaży
magdalena.robakowska@maxim.com.pl
(urlop wychowawczy)
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Kamila Gidaszewska

Specjalista ds. sprzedaży
kom. +48 734 21 02 95
kamila.gidaszewska@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Izabela Stachowska

Specjalista ds. sprzedaży
kom. +48 723 97 61 45
izabela.stachowska@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Sylwia Homska

Specjalista ds. sprzedaży
kom. +48 539 140 158
sylwia.homska@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Agnieszka Skupień

Specjalista ds. sprzedaży
agnieszka.skupien@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Natalia Osiewała

Specjalista ds. sprzedaży
kom. +48 881 03 75 50
natalia.osiewala@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Maciej Rzanny

Specjalista ds. sprzedaży
kom. +48 723 97 61 42
maciej.rzanny@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Anita Płóciniak

Specjalista ds. sprzedaży
kom. +48 723 97 61 38
anita.plociniak@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Magdalena Witkowska

Specjalista ds. sprzedaży
kom. +48 519 331 072
magdalena.witkowska@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Anita Brzostowska

Młodszy specjalista ds. sprzedaży
anita.brzostowska@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Amanda Kaźmierczak

Specjalista ds. obsługi klienta
amanda.kazmierczak@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Barbara Napierała

Specjalista ds. sprzedaży
kom. +48 539 53 04 74
barbara.napierala@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Katarzyna Pukacka

Specjalista ds. sprzedaży
katarzyna.pukacka@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Jakub Rabiega

Specjalista ds. marketingu

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Marlena Kaczmarek

Specjalista ds. marketingu
marlena.kaczmarek@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Agata Stam

Specjalista ds. zakupów
agata.stam@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Bartosz Kryspin

Młodszy specjalista ds. zakupów
purchasing@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Mateusz Grys

Specjalista ds. technicznych
kom. +48 532 519 436
mateusz.grys@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Szymon Doliński

Grafik
kom. +48 723 97 61 43
szymon.dolinski@maxim.com.pl


Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Jakub Pudliszewski

Grafik
kom. +48 723 97 61 43
jakub.pudliszewski@maxim.com.pl


Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Damian Żurek

Grafik
kom. +48 723 97 61 43
damian.zurek@maxim.com.pl


Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Dawid Cugier

Grafik
dawid.cugier@maxim.com.pl


Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Andrzej Skalecki

Grafik
andrzej.skalecki@maxim.com.pl


Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Marcin Gabryelczyk

Grafik
kom. +48 723 97 61 43
marcin.gabryelczyk@maxim.com.pl


Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.