Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

MY W ORGANIZACJACH

Jesteśmy czynnym członkiem najważniejszych polskich i międzynarodowych stowarzyszeń branży reklamowej:

 

psi Od 2002 roku Maxim jest członkiem PSI (Promotional Product Service Institute). PSI to najsilniejsza międzynarodowa organizacja branżową skupiająca ponad 7 000 producentów i dystrybutorów produktów promocyjnych z ponad 80 krajów.  PSI jest m.in. współorganizatorem targów w Duesseldorfie.
piap Od 2007 roku Maxim  jest członkiem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. PIAP powstał w lutym 2007 roku zrzeszając obecnie ponad 100 podmiotów zajmujących się usługami, produkcją artykułów promocyjnych, importem, jak również firmy prowadzące działalność jako agencje reklamowe.
baner_02 Od 10-03-2009 r. firma Maxim nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Zobacz nasz CERTYFIKAT RZETELNOŚCI

2004 Od 2004 roku firma  Maxim jest członkiem programu Solidni w biznesie, którego celem jest budowanie najwyższej wiarygodności finansowej i bezpieczeństwa w kontaktach handlowych pomiędzy firmami branży reklamowej. Program ma na celu zbudować przejrzystość całego rynku reklamowego na rynkach europejskich wyróżniając podmioty o najwyższej wiarygodności finansowej certyfikatem „Solidni w Biznesie” i wskazując jednocześnie Nie Polecane firmy wpisem do wykazu NOT RECOMMEND.


sedex

W dniach od 15 do 17 lutego 2022 r.  w firmie MAXIM został przeprowadzony audyt etyczny SMETA 4 filary v. 6.0. Audyt zakończył się wynikiem pozytywnym. Audyt SMETA (SEDEX Members Ethical Trade Audits – audyty etycznego handlu dla członków SEDEX) to powszechnie stosowana metodologia audytu i format sprawozdania, będący kompilacją najlepszych praktyk w dziedzinie audytu etyki w handlu. 

zobacz certyfikat >


93be85038e3d887bf7399c138465be62

Promotional Products Professionals (PPP) to holenderskie stowarzyszenie handlowe zrzeszające firmy dostarczające produkty promocyjne oraz upominki biznesowe.

To nowy krok w przyszłość i możliwość dotarcie do większej liczby zadowolonych klientów produktami Porceline.