Polityka sprzedaży Firmy Maxim

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Zgodnie z naszą ściśle przestrzeganą polityką sprzedaży współpracujemy wyłącznie z agencjami reklamowymi oraz gadżetowymi. Nie obsługujemy klienta końcowego. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

NASZA POLITYKA SPRZEDAŻY


Nasze produkty sprzedajemy wyłącznie za pośrednictwem agencji reklamowych i upominkowych! 

Jesteśmy jedną z pierwszych firm, która zdecydowała się na taką formę dystrybucji swoich produktów. Reguła ta jest przez nas ściśle przestrzegana. Jesteśmy świadomi, iż podobne deklaracje często wywołują powątpiewania odnośnie ich wiarygodności. Dlatego serdecznie zachęcamy do ich zweryfikowania, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy firma Maxim rzeczywiście obsługuje wyłącznie agencje reklamowe prosimy sprawdzić to wysyłając do nas zapytanie poprzez znajomego klienta końcowego.

Potwierdzeniem naszej polityki dystrybucji i ścisłej współpracy z agencjami reklamowymi są również:
- liczne narzędzia ułatwiające sprzedaż naszych produktów m.in. katalogi autorskie, no-name, personalizowane strony www, kalkulator online.

Jeśli reprezentujesz Agencję Reklamową i jesteś zainteresowany naszymi produktami prosimy o rejestrację na naszej stronie lub kontakt z działem obsługi klienta. O tym, czy Twoja Firma będzie obsługiwana bezpośrednio przez Firmę Maxim nie decyduje wyłącznie odpowiedni wpis w dokumentach firmowych o prowadzeniu działalności reklamowej, a realne istnienie agencji reklamowej, której rolą jest pośredniczenie w sprzedaży upominków reklamowych.

linia_cienka

Jeśli reprezentujesz Klienta Końcowego prosimy o kontakt z dowolną znaną Ci agencję reklamową lub upominkową, która z pewnością będzie znać naszą ofertę. Możesz również skorzystać z usług jednego z naszych sprawdzonych partnerów, których listę możesz znaleźć tutaj.