Najważniejsze informacje o firmie Maxim.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Poznaj naszą Firmę i filozofię jaką się kierujemy w życiu codziennym. Zobacz jakie nagrody zdobyliśmy, a także z jakimi projektantami nawiązaliśmy współpracę. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

NASZE CERTYFIKATY

 


sedex

W dniach od 15 do 17 lutego 2022 r. w firmie MAXIM Ceramics Sp. z o.o. został przeprowadzony audyt etyczny SMETA 4 filary v. 6.1. Audyt zakończył się wynikiem pozytywnym. Audyt SMETA (SEDEX Members Ethical Trade Audits – audyty etycznego handlu dla członków SEDEX) to powszechnie stosowana metodologia audytu i format sprawozdania, będący kompilacją najlepszych praktyk w dziedzinie audytu etyki w handlu. Szczegóły audytu można znaleźć na platformie Sedex, wpisując w wyszukiwarkę nasz numer referencyjny. 

Numer referencyjny MAXIM Ceramics: ZC403604653

przejdź do platformy Sedex >

9b4c9d84d953f07e7d501d16e7c768da

 

Nasze produkty i nadruki uzyskały aprobatę międzynarodowego Instytutu SGS badającego możliwości dopuszczenia porcelany i ceramiki z nadrukiem do kontaktu z żywnością. Instytut SGS zbadał nasze produkty pod względem zawartości kadmu i ołowiu. Testy laboratoryjne wykazały, że wszystkie nasze przebadane produkty spełniają normy Unii Europejskiej EC-1935/2004 oraz bardzo rygorystyczne niemieckie normy LFGB.

zobacz certyfikat >